sty 10 2016 La... la... la...zawsze coca cola... Czy...
Komentarze: 0

1.Astma objawia się zazwyczaj atakami duszności, dlatego osoby cierpiące na to schorzenie muszą zażywać lekarstwa i korzystać ze specjalnych inhalatorów. Niestety, nie zawsze są one pod ręką, dlatego w razie potrzeby warto komuś pomóc, sięgając po wszędobylską Coca-Colę, która przyniesie natychmiastowe ukojenie choremu.

2.Guma do żucia to utrapienie zarówno dla włosów, jak i butów! Jak ją szybko i skutecznie unicestwić? Wystarczy wylać na nią Coca-Colę, która bez trudu ją rozpuści.

3.Wakacje, plaża, dobrze sięgnąć po Coca-Colę, by ugasić pragnienie, ale czy tylko? Słodki napój doskonale nadaje się również do opalania! Ponoć spryskanie ciała Colą przyspiesza działanie promieni słonecznych, a równocześnie pozwala zachować opaleniznę na dłużej. Co ciekawe, również kosmetyczki polecają używanie tego produktu, dodając go w niewielkich ilościach do balsamu do ciała. Dzięki takiemu zabiegowi skóra jest błyszcząca i nieskazitelna.

 

4.Coca-Cola ma świetny wpływ na różnego rodzaju trawę. Konkluzja? W okresie wiosenno-letnim wystarczy ją spryskać raz w miesiącu, by zapewnić jej idealny stan. Co więcej, Coca-Cola to również fantastyczny środek owadobójczy, co sprawia, że można korzystać z niej w przydomowym ogródku.

5.Coca-cola w swoim składzie posiada kwas fosforowy, dwutlenek węgla oraz cukier, a więc te same substancje, co znajdują się w popularnych środkach usuwających rdzę. Przedmiot, który zostanie przez nią zaatakowany wystarczy na kilka godzin umieścić w misce wypełnionej colą. Rdza zniknie jak ręką odjął.

6.Oprócz właściwości typowo czyszczących, Coca-Cola jest także jedynym w swoim rodzaju wywabiaczem plam. Jak to w ogóle możliwe? Po prostu kwaśny odczyn czyni ją bardzo dobrym środkiem piorącym. Do każdego prania wlej zawartość puszki (0,33 ml), a zobaczysz efekty w postaci czyściutkich ubrań. Co najciekawsze, Cola radzi sobie również z najbardziej uporczywymi plamami (w tym nawet z krwią).

7.O tym, że Coca-Cola jest doskonałym środkiem do czyszczenia toalet wszyscy wiedzą. Jednak to nie wszystko! Ulubiony napój gazowany ma jeszcze wiele innych domowych zastosowań, które z pewnością ucieszą niejedną gospodynię. Brudne okna? Łatwizna, wystarczy wylać na ściereczkę trochę Coli i po chwili można cieszyć się z lśniących szyb. Podobnie sprawa wygląda z lustrami i innymi brudnymi powierzchniami. Pamiętajcie tylko, żeby odpowiednio dozować dawki, przecież nikt nie lubi klejących powierzchni.

 

8. Przepis na wybuchająca fontannę: do dwulitrowej butelki Coli wrzucić jednego Mentosa. Szczelnie zamknąć i odczekać 20-30 minut. Po czym… dać komuś, aby otworzył butelkę.( Nie stosować w pomieszczeniach zamkniętych).

Jolina   
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz